KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12433687
nr 1243 3687
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. A Wallin, "Blue dot", signerad. Motivet: 16x20
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:37:23
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr